Blog Roku 2014

Dzisiaj rozpoczęło się głosowanie internautów na Blog Roku 2014. W tym roku po raz pierwszy dodano kategorię „Tekst roku”, w której nieskromnie postanowiłem zgłosić jeden z moich tekstów. Wybrałem historię Zofii Rapp-Kochańskiej-Rylskiej, jeden z moich ulubionych tekstów, do zgłoszenia którego dodatkowo przekonała mnie popularność jaką cieszy się wśród czytelników – spośród wszystkich tekstów jakie opublikowałem na swoim blogu, właśnie ten miał największą liczbę odsłon, był najczęściej komentowany i „dorobił się” największej liczby „lajków” na FB.
Jeżeli spodobał Wam się mój tekst i uważacie, że historia Zofii Rapp – niezwykłej kobiety, która sprostała nieprawdopodobnym wyzwaniom, jest wystarczająco interesująca i wartościowa aby polecić ją kolejnym czytelnikom, to zachęcam do głosowania.
Głosowanie trwa do 10.02.2015 roku i Wasze głosy zadecydują o tym, który tekst znajdzie się wśród trzydziestu finalistów.
Każdy pojedynczy głos ma znaczenie, dlatego gorąco proszę o wsparcie i z góry bardzo dziękuję za każdego sms-a!
grafika blog roku 2

Koszt SMS-a wynosi 1,23 zł. Dochód z SMS-ów zostanie przekazany Fundacji Dzieci Niczyje, która pomaga dzieciom doświadczającym przemocy.

dzieci niczyje

2 Komentarze

  1. Panie Jonaszu, widziałam, że historia Zofii Rapp-Kochańskiej-Rylskiej uzyskała 55 głosów :) Chyba ten kolejny wpis zachęcił Twoich fanów do działania ;) A Ci najwierniejsi są najważniejsi :)

    Kiedy planujesz dodać kolejny wpis :)?

    • Witam ja uważam, że stało się tak, ponieważ wpis, o tej pani był bardzo ciekawy. Ciekawe historie są zawsze, na czasie i bez względu na obecny stan pkb kraju, czy politykę. Ciekawe wpisy zawsze zdobędą bardzo dużo głosów, dlatego wielu blogerom ciężko jest coś takiego stworzyć, ponieważ trzeba się przecież czymś inspirować, a często o to jest po prostu trudno.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.